Предмет: Химия,
автор: artempoliak123
Обчислити об'єм карбону (III) оксиду (н. у.) кількістю речовини 0,1 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Наверное Карбон (II) оксид
Дано:
n(CO)=0,1 моль
V(CO)-?
Решение:
V=n*Vm , Vm=22,4 л/моль
V(CO)=0,1 моль*22,4 л/моль=2,24 л
Ответ:V(CO)=2,24 л
artempoliak123:
Да, я там ошибся, извиняюсь Спасибо тебе
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kirugkp12
Предмет: Алгебра,
автор: kanakov
Предмет: Физика,
автор: catsssss
Предмет: Математика,
автор: сашка1723
Предмет: Математика,
автор: саша4396