Предмет: Физика,
автор: Аноним
Маса металевого бруска розмірами 15×10×10 см дорівнює 10500 г. Визначте густину металу.
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
Объяснение:
p=m/V
V=10x15x10=1500cм^3
p=10500г:1500см^3=7(г/см^3)
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: nadejdavasina79
Предмет: Обществознание,
автор: superdoc97
Предмет: История,
автор: LIDIA2100
Предмет: Математика,
автор: Егорка300