Предмет: Химия,
автор: nikitaivanov62
обчисліть масу вапняку CaCO3 кількістю речовин 7 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
n(CaCO3) = 7 моль
М(СаСО3) = 100 г/моль
Найти
m(CaCO3)
m(CaCO3) = n * M = 7 моль * 100 г/моль = 700 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastyamotygina
Предмет: Биология,
автор: Ильфат1
Предмет: История,
автор: Ega128
Предмет: Физика,
автор: qwaszx73
Предмет: Литература,
автор: Yasmin381