Предмет: География, автор: timofkolomoec3

СРОЧНО!!!
Тиск на рівні моря становить 750мм.рт.ст. Який тиск відчувають мандрівники на повітряній кулі на висоті 5км.

Ответы

Автор ответа: aminanusip
7

Ответ:

250 мм рт. стовпчика

Объяснение:

З кожним 10 метром тиск зменшується на 1 мм рт. стовпчика. Отже, 5 км : 10 метрів = 5000 м : 10 метрів = 500 мм рт. стовпчика різниці. 750 мм рт стовпчика над рівнем моря - 500 мм рт. стовпчика різниці = 250 мм рт стовпчика на висоті 5 км

Похожие вопросы