Предмет: Химия, автор: barankevicnika

визначте масові частки елементів у сполуці Li3PO4

Ответы

Автор ответа: slen79
4

Відповідь:

ω(Li)=18,1% ; ω(P)=26,72% ; ω(O)=55,18%

Пояснення:

Масова частка це відношення маси елемента до маси всієї столуки:

ω(Li3PO4) = 7*3 + 31 + 16*4 = 21 + 31 + 64 = 116

ω(Li) = 21*100/116 = 18,1%

ω(P) = 31*100/116 = 26,72%

ω(O) = 64*100/116 = 55,18%


ebezuglova14: помогите плиз с химией
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: палина17