Предмет: Химия,
автор: banan4ik20088
!!!!!!!!СРОЧНО ПРОШУ!!!!!!!!!
маса КОН=80 гр. Знайти кількість речовини.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
1,4 Грам/моль
можешь пожалуйста отметить мой ответ как лучший)
Приложения:

victor2005vi:
Кількість речовини вимірюється в мольях, а полярна маса в грамах/моль
Автор ответа:
0
Ответ:
1.4 моль
Объяснение:
Молярна маса:
М(КОН)= 39+1+16=56г/моль
Кількість речовини:
n= m/M=56/40=1.4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ilvirohka
Предмет: Химия,
автор: gladilina28
Предмет: Математика,
автор: kbarg
Предмет: Литература,
автор: lol1087
Предмет: Математика,
автор: Аноним