Предмет: Физика,
автор: glukc51
Математичний маятник довжиною 1 м коливається з амплітудою 8 см. Визначте повну механічну енергію коливань та швидкість матеріальної точки масою 100 г у момент проходження положення рівноваги.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
ддано A=0,08 м
L=1м
E- ?
Vmax- ?
1) T=2π√L/g=6,28√1/9,8=2 с
2) w=2п/T=3,14 c^-1
3) Vmax=A*w=0,08*3,14=0,2512 м/с
4) Eкmax=E=mVм²/2=0,003Дж=3 мДж
============
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: terabugulma
Предмет: Математика,
автор: sergeychepezk7
Предмет: Другие предметы,
автор: даринавереитинова
Предмет: Математика,
автор: mmmegakilll