Предмет: Химия, автор: azymechan

Обчисліть масову частку Магнію у сполуці MgSO4​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
6

Ответ:

Объяснение:

Mr(MgSO4)=24+32+4×16=120

ω(Mg)=Ar(Mg) / Mr(MgSO4)=24 / 120 =0,2 або 20%

Автор ответа: LEHRERBIO
0

Ответ:

Mr(Mg)=24

Mr(MgSO4)=120

W(Mg)=24/120*100%=20%

Ответ: W(Mg)=20%

Объяснение:

Похожие вопросы