Предмет: Химия,
автор: Sanu666
Суміш складається з кисню масою 80 г і азоту масою 70 г. Обчисліть об'єм (л) (н. у.) газової суміші. У відповіді вкажіть число та одиницю вимірювання.
СРОЧНО ПРОШУУУУУУУ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
n(газ. сум) = Ar(N)+Ar(O)/m(N) +m(O) =70+80/14+16= 5 моль
V(газ. сум)= 5*22.4=112 л
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: vmakedon
Предмет: Русский язык,
автор: Алишка2
Предмет: Литература,
автор: takeshi456
Предмет: Химия,
автор: lamankarimli