Предмет: Физика,
автор: ILYA7cr
СРОЧНО, 20 БАЛОВ!!!!!!
ЯКА МАСА ДВОХ ЛІТРІВ МЕДУ?
nadezdaseliver31:
да
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Від 2,76кг до 2,9кг
Пояснення:
Автор ответа:
1
ответ:
m = pV
2л = 0,002 м^3
m = 1350 * 0,002 = 2,7 кг
Р = mg
P = 2,7 * 10 = 27 Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: juliazp83
Предмет: Русский язык,
автор: Rozaliya01
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: sizowkirill