Предмет: Химия, автор: Kateryna7011985

Який об'єм займе 12 * 10 в 23 степені молекул етану С2Н6

Ответы

Автор ответа: svetka1574
4

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(C2H6) = 12*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(C2H6)

n(C2H6) = N(C2H6) / Na = 12*10²³ / 6,02*10²³ = 2 моль

V(C2H6) = Vm *n = 22,4 * 2 = 44,8 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: albina1505505950