Предмет: Химия,
автор: rulevskiyvasiliy
Яку кількість речовини складає 2,24л(н.у) азоту?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(N2) = 2,24 л
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(N2)
n(N2) = V(N2) / Vm = 2,24 / 22,4 = 0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: AlexStar2000
Предмет: История,
автор: yutarasenko201
Предмет: Русский язык,
автор: Клубничка001
Предмет: Математика,
автор: mornik1h
Предмет: Математика,
автор: Аноним