Предмет: Химия,
автор: gubenkodiana1
2. Обчислити кількість речовини вуглекислого газу масою 1,1 г.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(CO2) = 1,1 г
М(СО2) = 44 г/моль
Найти
n(CO2) = m/ М = 1,1 / 44 = 0,025 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Зера
Предмет: Биология,
автор: Ариадна12321
Предмет: Геометрия,
автор: ЧekHuTbIй
Предмет: Физика,
автор: aiko20053610
Предмет: Математика,
автор: adelemarij