Предмет: Химия,
автор: merikbaybarza2
Суміш складається з кисню масою 80 г і азоту масою 70 г. Обчисліть об'єм (л) (н. у.) газової суміші. У відповіді вкажіть число та одиницю вимірювання.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
n(газ. сум) = Ar(N)+Ar(O)/m(N) +m(O) =80+70/16+14= 5 моль
V(газ. сум)= 5*22.4=112 л
dDeVoChKa:
Добрый день! Если Вам не сложно - решите, пожалуйста, мое задание: https://znanija.com/task/41907626. Оно последнее в моих Вопросах на 100 баллов. Буду Вам невероятно благодарна! Заранее спасибо.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sergey228322
Предмет: Русский язык,
автор: 1Cаша1
Предмет: Математика,
автор: Love2Eat
Предмет: Математика,
автор: matrenamatreski