Предмет: Химия, автор: klari1807

Помогите плиз.Відносна густина газу за вуглекислим газом становить 1,045. Обчисліть відносну густину цього газу за воднем.

Ответы

Автор ответа: ktonevajno333
6

Ответ:

Молярну масу легко обчислити, знаючи масу 1 літра (бо це густина ρ=m/V=1,215 г/1 л=1,215 г/л).

М=VM•ρ, де VM - постійна величина і дорівнює за н.у. 22,4 л/моль та ρ=m/V.

М(газу)=22,4 л/моль•1,215 г/л=28 г/моль.

DH2(газу)=M(газу)/M(H2)=28 г/моль : 2 г/моль=14,

де M(H2)=Mr(H2) г/моль=2•Ar(Н) г/моль=2•1 г/моль=2 г/моль

Відповідь: DH2(газу)=14

Похожие вопросы