Предмет: Химия,
автор: pavellxx89
вказати масову частку карбону в метані CH4
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
75 %
Объяснение:
Mr(CH4)=Ar(C)+4*Ar(H)=12+4*1=16
ω(C)=Ar(C)/Mr(CH4)=12/16=0,75 або 75 %
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lyasanyulbaeva
Предмет: Английский язык,
автор: маша13212345
Предмет: Химия,
автор: Sbrais
Предмет: Математика,
автор: iliafilatoff20
Предмет: Математика,
автор: Vury