Предмет: Химия,
автор: 4ertovkaaaaaaaaaa
скільки молекул міститься в 6,8 г гідрогену сульфіду
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(H2S)=6,8 г
N(H2S)-?
Розв*язок:
N=ν×N(A), N(A)=6,02×10²³
ν=m/M, M(H2S)=2*1+32=34 г/моль
ν(H2S)=6,8/34=0,2 (моль)
N(H2S)=0,2×6,02×10²³=1,2×10²³
Відповідь:N(H2S)=1,2×10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mariutuyzhova
Предмет: Русский язык,
автор: kirochkakiss
Предмет: Математика,
автор: flex777v
Предмет: Математика,
автор: з333333
Предмет: Математика,
автор: Людочка2000