Предмет: Химия, автор: Pomoshpj

Обчисліть масу Na2S кількістю речовини 2,5 моль

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Na2S) = 2,5 моль

М(Na2S) = 78 г/моль

Найти

m(Na2S)

m(Na2S) = n * M = 2,5 моль * 78 г/моль =195 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: розмат1