Предмет: Химия,
автор: ddaaaniil
Обчисліть об’єм, що займе при нормальних умовах водень кількістю речовини 1,5 моль.
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
Объяснение:
Дано
n(H2) = 1,5 моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(H2)
V(H2) = Vm *n = 22,4 * 1,5 =33,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: miracle11
Предмет: Химия,
автор: mika210
Предмет: Русский язык,
автор: smishutina1
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: bb4124