Предмет: Қазақ тiлi,
автор: rabcevairina664
поставить глаголы в отрицательную форму с суффиксами ма, ме, ба, бе, па, пе или со словами жоқ, емес.
глаголы: еңбек етті, ойлады, тапты, ашты, дамытты.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Еңбек еткен емес, ойлаған жоқ, тапқан емес, ашқан жоқ, дамытқан емес.
———————
Еңбек етпе, ойлама, таппа, ашпа, дамытпа.
rabcevairina664:
спс
Удачи!)
армандамады
Армандаған емес, армандаған жоқ, армандама.
Сәттілік!)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemuchacovski
Предмет: Химия,
автор: drstrong888
Предмет: Английский язык,
автор: домі
Предмет: Информатика,
автор: yanatchurnosova
Предмет: Математика,
автор: Хак11