Предмет: Физика,
автор: Аноним
радиошамнын ток куши 50 мА. Егер шам 1000 саг жумыс истесе, одан канша электр заряды отеди?
Ответы
Автор ответа:
58
Ответ:q= 50Кл
Объяснение:
Бер:I=50мА=0.05А
t=1000саг
q=?
Формула: I=q\t. Находим q=I*t
Решение: q=0,05*1000=50 Кл(Кулон)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maknataliy
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: nurievanc
Предмет: Математика,
автор: таня1697