Предмет: Химия,
автор: gubenkodiana1
розрахуйте кількість речовин натрій хлориду (NaCl) масою 117г
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
2 моль
Объяснение:
Дано:
m(NaCl)=117 г
ν(NaCl)-?
Розв*язок:
M(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль
m=ν × M⇒ν=m/M
ν(NaCl)=117 / 58,5=2 (моль)
Відповідь: ν(NaCl)=2 моль
gubenkodiana1:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: korepanov06mai
Предмет: Обществознание,
автор: meshina03
Предмет: Английский язык,
автор: leha5656
Предмет: Биология,
автор: dasha2151
Предмет: Химия,
автор: 123451554