Предмет: Химия,
автор: julia4340
обчисліть молярні маси речовин , наведених нижче
M(HNO3)=
M(Na3PO4)=
M(P2O5)=
M(HN3)=
M(Mg3P2)=
M(N2O5)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
М(HNO3) = 1+14 + 16*3 =63 г/моль
М(Na3PO4) = 23*3 + 31 + 16*4 =164 г/моль
М(Р2О5) = 31*2+16*5 =142 г/моль
М(NH3) = 14+1*3 = 17 г/моль
М(Mg3P2) = 24*3 +31*2 =134 г/моль
М(N2O5) = 14*2 + 16*5 =108 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lolka22932
Предмет: Математика,
автор: 1макс3
Предмет: История,
автор: tori0405
Предмет: Математика,
автор: двоишник56