Предмет: Химия, автор: karinatimoschuk06

Кількість речовини (моль) хлору об'ємом 448 л (за н. у.) становить

1. 10
2. 20
3. 40
4. 60​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

2)

Объяснение:

Дано

V(Cl2) = 448 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 448 / 22,4 =20 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: корнусова