Предмет: Химия,
автор: mill6669
Обчисліть об'єм кисню за н. у. що має масу 16г
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(O2) = 16 г
М(О2) = 32 г/моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(O2)
n(O2) = m / М = 16 / 32 = 0,5 моль
V(O2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 =11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Vilka15
Предмет: Математика,
автор: andrey2288
Предмет: География,
автор: azanieva
Предмет: Физика,
автор: irina11ku9922
Предмет: Математика,
автор: emin19