Предмет: Физика,
автор: nazarduda7
Через переріз провідника пройшов заряд 360Кл.Сила струму у провіднику 1.2 А.
Протягом якого часу було замкнуте коло?
Дайте відповідь у хвилинах!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
q = 360 Кл
I = 1,2 А
t = ?
⇒
год = 18000 хв (1 год - 60 хв)
Розмірність:
Відповідь: 18000 хвилин.
nazarduda7:
Дякую
А це точно правильно бо у мого однокласника вийшло 5хв?
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: milaya4
Предмет: Русский язык,
автор: nastiagodniuc
Предмет: Математика,
автор: iulyavedmetzck
Предмет: Алгебра,
автор: ivankovav