Предмет: Химия, автор: nikajsdjfd

Відносна густина парів алкіну за гелієм становить 24. Визначте формулу молекули цієї речовини. У відповіді зазначте суму індексів

Ответы

Автор ответа: RASSPUTIN
6

Відповідь:

19.

Пояснення:

M (алкіну) = D (He) × M (He) = 24 × 4 = 96 г/моль

M (C7H12) = 12 × 7 + 1 × 12 = 96 г/моль

Кількість символів: 7 + 12 = 19

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: markkrasavin
Предмет: Математика, автор: Лаоалор