Предмет: Химия,
автор: orangetin
Пожалуйста помогите !
який об'єм хлору (н.у) потрібно витратити для перетворення 390 кг бензену на гексахлоран (1,2,3,4,5,6 гексахлороциклогексан)
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Mr(C6H6) = 78 г/ моль
n(C6H6) = 39000 г / 78 г/моль = 500 моль
C6H6 + 3Cl2 = C6H6Cl6
за рівнянням 1 моль бензену використовує 3 моль хлору
за задачею 500 моль --- 3 * 500 моль = 1500 моль хлору
V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 1500 моль * 22,4 л/ моль = 33600 л = 33,6 м³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 20032607
Предмет: Русский язык,
автор: xakelina
Предмет: Русский язык,
автор: 867903
Предмет: Математика,
автор: жанна427
Предмет: Математика,
автор: sss6969