Предмет: Физика, автор: temakoshevoi

Обчисліть потенціал поля точкового заряду 4 нКл у точці, віддаленій від нього на 50 см.

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Дано: q=4 нКл=4*10⁻⁹Кл; R=50 см=0,5 м; φ - ?

_______________________________

φ=k*q/R

φ=9*10⁹ * 4*10⁻⁹/0,5=36/0,5=72 В. (Дж/Кл)

--------      

10⁹*10⁻⁹=10⁹⁻⁹=10⁰=1.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: SaidAzot2033