Предмет: Химия,
автор: Аноним
при спалюванні 1,84 г вуглеводню утворилося 3,136 л вуглекислого газу і 1, 44 г води. Молярна маса води 92 г/ моль. Знайти формулу сполуки.. ... ТЕРМІНОВО ХІМІЯ КР
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Визначаємо мольне співвідношення речовин, що вступили в реакцію
n(CxHy) = 1,84 / 92г/моль= 0,02 моль
n(CO2) = 3,136 / 22,4 л/моль = 0,14 моль
n(H2O) = 1,44 / 18г/моль = 0,08 моль
Приводимо до цілих чисел
1 моль : 7 моль : 4 моль (*2) - це індекси
бруто-формула буде С7Н8 - Mr - 12* 7 + 1*8 = 92 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artem2006mart
Предмет: Русский язык,
автор: dodonovaalena
Предмет: Физика,
автор: nastyusha1340
Предмет: Химия,
автор: Snowghost
Предмет: История,
автор: 3rpg44