Предмет: Физика,
автор: miha2312670
EPC джерела дорівнює 6 В. Якщо до затискачів джерела приєднати лампочку, то напруга на ній дорівнюва-
тиме 3 В. Якою стане напруга на затискачах джерела, якщо до нього приєднати дві такі самі лампочки,
з'єднані: а) послідовно; б) паралельно?
555ai555:
больше данных нет? сопротивление источника или самой лампы?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
E = 6 В
U1 = 3 В
E = I1*R + I1*r
Ur = I1*r = E-U1 = 6-3 = 3 B
Ur = U1 = I1*R =I1*r
R=r
последовательное соединение
E = (3R+R)*I2
6/4 = I2*R
напряжение на зажимах
U2 = I2*R*3 = 6*3/4 = 4.5 B
параллельное подключение
E = ((R/3)+R)*I3
E = 4*R*I3 /3
6*3/4 = I3*R
напряжение на зажимах
U2 = I3*R = 6*3/4 = 4.5 B
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: IVANHDGG25554
Предмет: Математика,
автор: Алал1
Предмет: Математика,
автор: AlisaDasha
Предмет: Литература,
автор: lizon239
Предмет: Химия,
автор: АлисаДанилкина05