Предмет: Физика, автор: 67JKJ

У тепловому двигуні від нагрівача одержується 1 кДж енергії та виконується механічна робота 300 Дж. Який ККД двигуна?
а) 30%
б) 3%
в) 33%
г) 0.3%

Ответы

Автор ответа: nohach23
2

Ответ:

ККД=30%

Объяснение:

ккд=A/Q

A=300

Q=1000

ккд=300/1000=0.3=30%

Похожие вопросы