Предмет: Физика,
автор: Аноним
Розв"яжіть задачу за таким планом:
1)Дано
2)Переведення (якщо треба)
3)Розвязок
4)Відповідь
За який час пліт, який пливе за течією ріки, пройде 15 км, якщо швидкість течії 0.5м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: S=15 км V=0.5м/с t-?
Переведення: S=15 км=15 000 м.
Розв’язок: t=s/v=15000/0,5=30000 c=500 мин.=8,3 ч.
Переведення: S=15 км=15 000 м.
Розв’язок: t=s/v=15000/0,5=30000 c=500 мин.=8,3 ч.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Алах007
Предмет: Математика,
автор: Cvetlana3475
Предмет: Математика,
автор: 20111981
Предмет: Математика,
автор: veraappolonova5
Предмет: Математика,
автор: лвлвл4