Предмет: Физика,
автор: daniilxlistunov
Скільки витків проводу треба намотати на рамку площею 400 см2, що обертається зі швидкістю 300 об/хв в однорідному магнітному полі з індукцією 0,5 Тл, щоб максимальне значення ЕРС індукції дорівнювало 31,5?
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 400 см² = 400·10⁻⁴ м²
n = 300 об/мин = 5 об/с
B = 0,5 Тл
ЭДС = 31,5 В
_________________
N - ?
1)
Находим циклическую частоту:
ω = 2π·n = 6,28·5 ≈ 31,4 с⁻¹
2)
Магнитный поток:
Ф = B·S·cos (ω·t)
Производная:
Ф' = - B·S·ω·sin (ω·t)
3)
По закону электромагнитной индукции:
e(t) = - N·Ф' = N·B·S·ω·sin (ω·t)
Максимум:
ЭДС = N·B·S·ω
Число витков:
N = ЭДС / ( B·S·ω )
N = 31,5 / (0,5·400·10⁻⁴·5) ≈ 315 витков
daniilxlistunov:
Спасибо за ответ ,но правильный ответ 50 .
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mameslov
Предмет: Алгебра,
автор: marinka31
Предмет: Математика,
автор: braginleha2010
Предмет: География,
автор: вик291
Предмет: Химия,
автор: IAMEBKA