Предмет: Химия,
автор: Tanyaexx
при окисненні азоту утворилося 3,36 Л нітроген (2) оксиду визначити кількість теплотии якшо тепловий ефект реакції становить 180,7кДж/моль
Ответы
Автор ответа:
0
n2+o2=2no+180.7 кДж/моль
n(no)=V(no)/Vm=3.36/22.4=0.15 моль
Q=(0.15моль*180.7кДж/моль)/2=13.55 кДж/моль
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Мигель7
Предмет: Геометрия,
автор: marmeladka20
Предмет: Химия,
автор: AgentFBR007
Предмет: Математика,
автор: Shadow222
Предмет: Алгебра,
автор: buano