Предмет: Физика, автор: kibukevich

пОВЕРХНЕЮ ВОДИ ПОШИРУЄТЬСЯ ЗІ ШВИДКІСТЮ 5М/С ХВИЛЯ .якщо є частота коливань поплавка якщо відстань між гребенями сусідніх хвиль 2м

Ответы

Автор ответа: fatt52
23

Ответ:

2,5 Гц

Объяснение:

u=5 м/с    λ=2 м    v=?

===

v=u/λ=5/2=2.5 Гц

=====================

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: madamliga
Предмет: Физика, автор: ekaterinapolyak