Предмет: Физика, автор: героїня

На електричній лампочці кишенькового ліхтарика зазначено 3В;0,25А.Знайти потужність лампочки.

Ответы

Автор ответа: mayli
0
U = 3 B
I=0,25 A
P - ?

P=UI
P = 3×0,25 = 0,75 Вт
Похожие вопросы