Предмет: Химия,
автор: korricooart
Обчисліть об’єм (н. у.) та масу карбон (ІV) оксиду кількістю речовини 3,5 моль.
фтвфкещт20:
готово
Моё почтение,благодарю вас
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
m(CO2) = 154 г
V(CO2) = 78,4 л
Объяснение:
Дано :
n(CO2) = 3.5 моль
Найти :
m(CO2) - ?
V(CO2) - ?
1)m = n*M
M(CO2) = 14+16*2 = 44 г/моль
m(CO2) = 3,5 моль * 44 г/моль = 154 г
m(CO2) = 154 г
2)V = n*Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(CO2) = 35 моль * 22,4 л/моль = 78,4 л
V(CO2) = 78,4 л
Ответ : m(CO2) = 154 г
V(CO2) = 78,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nmuravskij
Предмет: Биология,
автор: id00142
Предмет: Алгебра,
автор: mara1973zx
Предмет: Математика,
автор: rezbaevimil
Предмет: Информатика,
автор: zootipore