Предмет: Химия,
автор: arturbort
У порції сульфатної кислоти H2SO4 міститься 102,34⋅1023 молекул. Зазнач кількість речовини.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
N(H2SO4) = 102,34*10²³ молекул
Na=6,02 *10²³ 1/молекул
Найти
n(H2SO4)
n(H2SO4) = 102,34 *10²³ / 6,02*10²³ = 17 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maxim1988
Предмет: Химия,
автор: simela31
Предмет: Математика,
автор: revenok76
Предмет: Геометрия,
автор: Maxanon
Предмет: Математика,
автор: gfdyikjcffhu