Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчислити масові частки елементів в складній речовині:Na2SiO3
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Na2SiO3
w(Na)=n*Ar(Na)/Mr(Na2SiO3)*100% = 2*23/122*100%= 37,7%
w(Si)=n*Ar(Si)/Mr(Na2SiO3)*100% = 1*28/122*100% = 23%
w(O)=n*Ar(O)/Mr(Na2SiO3)*100% = 3*16/122*100% = 39,3%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Sunny20
Предмет: Алгебра,
автор: yulechkajg
Предмет: Математика,
автор: 2100002100502
Предмет: Математика,
автор: ИНЕСА20
Предмет: История,
автор: лиза12345678910112