Предмет: Физика,
автор: pavelj2001
В балоні об’ємом 25л знаходиться 1кг азоту при тиску
3,5МПа. Визначити температуру газу. Молярна маса азоту
0,028 кг/моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
pV=nRT; T=pV/nR
n=m/M = 1кг/ 0,028 кг/моль = 31, 7143 моль
T= (3,5*10^6 (кг/м*с^2) * 25*10^-3 (м^3)) / (31, 7143 (моль) * 8,314 (кг *м^2/ с^2 * моль* К)) = 331,85К
331,85 К - 273,15 К= 58,7 °С
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: katecup007
Предмет: Алгебра,
автор: Snezhanochka
Предмет: Литература,
автор: рома86
Предмет: Физика,
автор: Creolla
Предмет: Геометрия,
автор: лейс6