Предмет: Физика, автор: Brianggggg

3 якою мінімальною швидкістю потрібно кинути вертикально вниз м'яч з висоти 1 м, щоб після абсолютно пружного удару об землю він підскочив на висоту 3 м? Маса м'яча дорівнюс 0,5 кг. Сила опору повітря становить 2 Н i nід час руху не змінюється.

Ответы

Автор ответа: Karasuno1
1

Ответ:

h1=1 м   h2=4 м   v=?

===

m*g*h1+m*v²/2=m*g*h2

v=√(2*g*(h2-h1))=√(2*10*(4-1))=7.75 м/с

============================

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: Mandarinchik23
Предмет: Литература, автор: Danilaprotyn