Предмет: Химия,
автор: makson5810
Обчисліть кількість речовини калій оксиду масою 940 грам
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(K2O) = 940 г
М(К2О) = 94 г/моль
Найти
n(K2O)
n(K2O) = m / M = 940 г / 94 г/моль = 10 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: denis68budanzev
Предмет: Алгебра,
автор: yfnfif4
Предмет: Русский язык,
автор: AVcezar
Предмет: Биология,
автор: zhannazh82