Предмет: Физика, автор: alymzhan55

бірінен 0,5 м қашықтықта орналасқан 3 Кл және 4 Кл екі заряд қандай күшпен әсерлесетінін есептеңдер? (k=9·109H·м2/Кл2)

Ответы

Автор ответа: Ruuі
5

r=0,5 м

q1=3 Кл

q2=4 Кл

к=9*10^9 Н*м^2/Кл^2

F-?

Кулон заңы бойынша :

F=k*q1*q2/r^2

F=9*10^9*3*4/(0,5)^2=432*10^9 Н

Жауабы :F=432*10^9 Н

__________

Есептің берілгені Кл емес, мкКл н/се нКл болу керек секілді.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anuaraazat33