Предмет: Химия, автор: uliamoyorova

30 БАЛЛОВ!!! СРОЧНО, НУЖНА ПОМОЩЬ
10.Скласти термохімічне рівняння реакції утворення 5 моль аміаку, якщо якщо під час реакції виділилось 230 кДж теплоти.​

Ответы

Автор ответа: gilinalu
0

Ответ:

3H2 + N2= 2NH3

5 моль - 230 кДж, 2 моль - x КдЖ, x = 82 кДж

Термохимическое уравнение

3H2 + N2= 2NH3 + 82 кДж

Объяснение:

Похожие вопросы