Предмет: Химия,
автор: dianagorvat120
Обчисліть кількість речовини сульфатної кислоти масою 4,5 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(H2SO4) = 4,5 г
М(H2SO4) = 98 г/моль
Найти
n(H2SO4)
n(H2SO4) = m / M = 4,5 г / 98 г/моль =0,046 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: дремол
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: настя20011231
Предмет: Обществознание,
автор: sasha2084
Предмет: Математика,
автор: glebmirnuj3