Предмет: Химия,
автор: grekovr05
визначити відносну молекулярну масу CuSO4; визначити масову частку Cu
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Відносна молекулярна маса =160
Масова частка купрума=Mr(CuSO4)=Ar(Cu)+Ar(S)+4Ar(O)=64+32+4*16=160
W(Cu)=(64:160)*100%=40%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Саранпауль
Предмет: Математика,
автор: kot952
Предмет: Геометрия,
автор: zara1111130
Предмет: Литература,
автор: lizamak2405
Предмет: Математика,
автор: алина3870