Предмет: Химия,
автор: tyftelka
визначте значення відносної молекулярної маси та частку оксигену у сполуці AI(OH)3
Ответы
Автор ответа:
1
Mr (Al(OH)3) = 27 + (16 + 1) × 3 = 78
78 — 100%
48 — X
X = 48 × 100 / 78 = 61,5% — масова частка оксигену в сполуці.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Conz1
Предмет: История,
автор: AngelinaRaradkova
Предмет: Русский язык,
автор: tom53p7
Предмет: Физика,
автор: mamailhama
Предмет: Биология,
автор: Аноним