Предмет: Физика,
автор: asia9494
2. Хлопчик вийшов зі школи та пішов додому. Перший кілометр шляху він подолав за 0,2 год, а решту 2 км його підвіз на велосипеді
друг, витративши на це 0,1 год. Із якою середньою швидкістю ру
хався хлопчик?
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Дано:
S1=1км
t1=0.2ч
S2=2км
t2=0.1ч
Найти:
Vсредняя-?
Решение :
Чтобы найти среднюю скорость нужно весь путь разделить на все время.
Vсредняя = (S1+S2)/(t1+t2)=(1+2)/(0.2+0.1)=10км/ч
Ответ: 10км/ч
Объяснение:
ffggghhgasf:
вы уже проходили материал, где объясняют что такое S?
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ЗаНоЗа012002
Предмет: Математика,
автор: mishankova73
Предмет: Химия,
автор: naoimiiwsvb2
Предмет: Математика,
автор: Xsnbrg