Предмет: Физика, автор: nastiademynova

4. Яка кількість теплоти виділяється під час кристалізації 1 кг свинцю, що
перебуває при температурі плавлення? Питома теплота плавлення свинцю
дорівнює 24 кДж/кг.
(​

Ответы

Автор ответа: Bloorysnake
3

Дано:

лямбда = 24 кДж/кг = 2,4×10⁴ Дж/кг

m = 1 кг

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

Q = 2,4×10⁴×1 = 24 кДж

Ответ: 24 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dencic14
Предмет: Математика, автор: alina20073007